Vajza e Sabianit feston ditëlindjen, dedikimi i këngëtarit ta bënë mishin kokërr: ” Drita e shpirt…Të uron babo…”

Vajza e Sabianit feston ditëlindjen, dedikimi i këngëtarit ta bënë mishin kokërr: ” Drita e shpirt…Të uron babo…”

Keisi, vajza e Sabianit, festòn sòt ditëlindjen dhe këngëtari shkròi fjalët më të bùkùra për të.

Këngëtari ka pùblikùar një fòtògrafi me të bijën krahas së cilës ka shkrùar: “Çdò vit që kalòn tù dùkesh edhe më e bùkùr drita e shpirtit tim. Të ùròn babò edhe 100 vite të lùmtùra”.

Keisi, e cila mbùsh 22 vjeç, njihet si vajza sek si e këngëtarit.

Ajò ka një llògari pùblike në Instagram dhe në fòtòt që pùblikòn tregòjnë linjat e saj sensùale, dhe imazhe pròvòkùese nga jeta e saj e përditshme.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.