U nda nga burri dhe u martua me djalin e tij, tashmë presin fëmijën e dytë

U nda nga burri dhe u martua me djalin e tij, tashmë presin fëmijën e dytë

Një grùa, e cila ù n.da nga bùrri për tù martùar me djalin e këtij të fùndit (thjeshtrin) ka zbùlùar se është në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Marina Balmasheva, 37 vjeç, nga Rùsia, tashmë ka një vajzë 20 mùajshe me Vladimir Vòva Shavyrin, 23 vjeç. Ajò e njeh atë që kùr ishte 7 vjeç. “Një vògëlùsh me sytë blù, më simpatikù në bòtë”, kështù e qùante ajò.

Balmasheva më parë ishte e martùar me babain e 23-vjeçarit, Alexey Shavyrin, 47 vjeç, i cili tani kùjdeset për 5 fëmijët e tyre.

Marina, e cila është një dietòlòge, njòftòi lajmin për shtatzëninë e saj në internet në një videò kù Vladimir mësòi se dò të bëhej baba për herë të dytë.

Ajò dhe djali i ish-bùrrit tashmë kanë një vajzë 20 mùajshe e cila lindi menjëherë pas ndarjes nga babai i 23-vjeçarit. 37-vjeçarja pòhòi se ishte e lòdhùr, pòr e lùmtùr.

Ajò shtòi se shtatzënia e dytë erdhi si një tr.ònditje, pòr se Vladimir ishte i lùmtùr që dò të bëhej baba për herë të dytë. Pasi zbùlòi lidhjen e saj me 23-vjeçarin, shùmë ndjekës në rrjetet sòciale e nxisin që të bëjë grim dhe të kùjdeset për pamjen për shkak të bùrrit të ri.

Pòr ajò tha: Ai ra në dashùri me persònalitetin tim. Nùk dùa të dùkem më bùkùr se sa jam. Lidhja nùk është mirëpritùr nga ish-bashkëshòrti i Marinës dhe babai i Vladmirit, Alexey. “ùnë dò ta kisha falùr trad.htinë e saj nëse nùk dò të ishte djali im”, tha ai.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.