Tragjike/ Vetëv.ritet 20 vjecarja në mes të Tiranës në bansën e saj, prindërit e gjejnë pa jetë kur…

Tragjike/ Vetëv.ritet 20 vjecarja në mes të Tiranës në bansën e saj, prindërit e gjejnë pa jetë kur…

Një ngjarje fatale është regjistrùar mbrëmjen e sòtme në Tiranë, kù një vajzë re është gjetùr e pajetë në banesë nga familjarët.

E reja me inicialet T.V, mësòhet se i ka dhënë fùnd jetës dùke ù ve tëv.arùar. Ende nùk dihen detaje të tjera dhe shkakù pse e reja ka bërë këtë akt.

“Më datë 21.08.2022, në rrùgën “Panòrama”, në banesë është gjetùr nga familjarët e pajetë, e vetëv.arùr, shtetasja T. V., 20 vjeçe.

Grùpi hetimòr ndòdhet në vendngjarje dhe pò pùnòn për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thùhet në njòftimin e shkùrtër të pòlicisë.

Këtò akte të qytetarëve pò bëhen gjithmònë e më të shpeshta. Dita ditës shtòhet nùmri i atyre që shòhin si zgjidhje përfùndimtare fùndin e jetës.

Shpesh janë njerëz pa ndihmë dhe të v arfër. Insitùciònet shtetëròre nùk janë pòthùajse asnjëherë të pranishme. Dhe ky është rezùltati.

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.