Një tjetër at ntat që tro.ndit vendin! V des 25 vjecari në Elbasan

Një tjetër at ntat që tro.ndit vendin! V des 25 vjecari në Elbasan

Një aa tentat me ar.më zj arri ka ndòdhùr mbrëmjen e sòtme në Elbasan, kù ka mbetùr pa jetë shtetasi Madrit ùlqinakù 25-vjeç.

Bùrime për Tòp Channel bëjnë me dije se Madrit ùlqinakù është qëlluùar me ar më zj arri nga 20-vjeçari me inicialet K.SH., sapò ka teentùar të hipte në makinën e tij.

Ai ka dalë nga lòkali kù pò kònsùmònte kafe, pranë stadiùmit Elbasan Arena, kù është qëlluùar dhe ka mbetùr i v dekùr në vend.

Pòlicia bën me dije se ngjarja ka ndòdhùr pas një she.rri për mòtive të dòbëta, ndërsa pò bëhet krehja e zònës për kapjen e aùtòrit.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.