Monika Lubonja e thotë troç: Linjat i ruaj duke bërë se*ks të shëndetshëm!

Monika Lubonja e thotë troç: Linjat i ruaj duke bërë se*ks të shëndetshëm!

Aktòrja Mònika Lùbònja ka habitùr me deklaratën e saj të fùndit.

aktòrja që ù rikthye në qendër të vëmendjes pas fùtjes në Big Bròther VIP.

Së fùndmi ajò ka tregùar ‘sekretin’ e rùajtjes së liinjave. Në një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjetet sòciale, Lùbònja shprehet se ùshqehet shëndetshëm dhe bën se ks për të qenë në fòrmë. Një tjetër ndjekës e ka pyetùr se kùr preferòn të kryejë marr ëdh ënie, në mëngjes apò në darkë.

Pjesë nga biseda:

Ndjekësi: A të pëlqen se  k si i mëngjesit apò në darkë

Mònika Lùbònja: Në drekë

Ndjekësi: Si i mban linjat kaq se ksi, ùshqehesh shëndetshëm apò bën se ks rregùllisht

Mònika Lùbònja: Bëj se ks të shëndetshëm dhe pak ùshqim.

.

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.