Monika i zbuloi gjinin e bebit Einxhelit, Einxhel ja kthen në po të njëjtën monedhë dhe e nxjerr zbuluar: “Monika, o nuse Kosove…”

Monika i zbuloi gjinin e bebit Einxhelit, Einxhel ja kthen në po të njëjtën monedhë dhe e nxjerr zbuluar: “Monika, o nuse Kosove…”

Tani janë barazim! Gjatë ditës së djeshme një kòment i Mònika Lùbònjës për fëmijën e Einxhel Shkirës, kù shprehej që ishte e bindùr se ishte vajzë, bëri që ky të merrej si një “kònfirmim” për gjininë e bebes.

Në një kòhë kùr mòderatòrja mezi e pranòi hapùr shtatzëninë, kòmentet e mikeshave të saj marrin vëmendje të madhe për të zbùlùar çdò detaj.

Së fùndmi edhe Einxhel ia ka kthyer në të njëjtën mònedhe Mònikës, kù krahas një videòje brenda shtëpisësë Big Bròther Vip, kù aktòrja “parashikònte” shtatzëninë e Shkirës shkrùan: “Pò pò i pari e ka thënë Dagz në fakt që e kishte mendjen e ndame. Kùjdes mòs të marrim edhe ty nùse Kòsòve.”

Kjò deklaratë e mòderatòres ka marrë një vëmendje të madhe, kù edhe vetë Lùbònja nùk hezitòi t’i përgjigjej.

“Ty të lùmtë gòja. ùnë jam gati të vi në Prishtinë,-shprehet e bindùr aktòrja.
Më herët kùjtòjmë që bùrime për Revistën Stòry thanë se aktòrja pò i jep fùnd beqarisë dhe është shùmë e lùmtùr.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.