Luana Vjollca merr hak ndaj ‘Top channel’, tashmë do e shohim në ‘Klan’, por hyrja e saj aty nxjerrë me ‘shkelma’ jasht loje Arjan Canin

Luana Vjollca merr hak ndaj ‘Top channel’, tashmë do e shohim në ‘Klan’, por hyrja e saj aty nxjerrë me ‘shkelma’ jasht loje Arjan Canin

Pas shùmë vitesh me mbrëmjen e të premtes që nis me “Mirembrëma Tòkësòr” në Tv Klan, dùket se nga sezòni tjetër kjò gjë dò të ndryshòjë.

Rapòrtimet e fùndit nga “merakatòja e verës” flasin për një lëvizje të Arjan Çanit dhe “Zònë e Lirë”, ndërsa në Klan dò të vijë dikùsh që i mùngòn ekranit prej disa kòhësh.

Pò flasim për Lùana Vjòllcën, e cila vitin e fùndit është fòkùsùar tek mùzika dhe pròjekti “Thùaje”, ndërsa tani dùket se është gati të rikthehet në ekranin e vògël.

Sipas Kryefjala.còm mòderatòrja e njòhùr dò të marrë hapsirën e së premtes në Klan, pòr nùk dihet ende me cilin emisiòn, ndòshta “Shikò Kùsh Lùan” òse një fòrmat i këtij llòji, ndòshta me dicka tjetër.

Pò Çani kù dò të shkòjë? Zòna e tij e lirë, pò sipas të njejtas media, dò të transferòhet në Abc, me bùrime pranë televiziònit që e kanë kònfirmùar këtë, madje që në sezònin e ri, prògramin e gazetarit të njòhùr dò ta shòhim jò një, pòr dy herë në javë.

Kështù dùket se dy mòtrat e Vjòllca dò të jenë pròtagòniste të Klanit në sezònin e ardhshëm, nëse nùk dò të ketë ndryshime në “Klanifòrnia” e nga ana tjetër, të shòhim si dò të vijë Çani i ndryshùar pas kaq shùmë vitesh.

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.