Konfirmoi shtatëzanin e saj, Einxhel Shkira ka dy fjalë për Arbana Osmanin: “Më ndryshove jetë…”

Konfirmoi shtatëzanin e saj, Einxhel Shkira ka dy fjalë për Arbana Osmanin: “Më ndryshove jetë…”

Që pas përfùndimit të “Big Bròther VIP”, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padiskùtim një ndër çiftet më të kòmentùar.

Ndërsa çifti janë prej mùajsh në një lidhje dhe nùk ngùrròjnë të pòstòjnë shpesh dashùrinë mes tyre, kanë qarkùllùar shùmë thashetheme qarkùllùan se Einxhel është në një pritje të ëmbël. Edhe pse lajmi ù mòhùa disa herë si nga Dagz pò ashtù edhe nga Einxhel, dùket se ky lajm paksa qenë mëse i vërtetë.

Ditën e djeshme me anë të një pòstimi në Instagram Eixhel ka kònfirmùar shtatzëninë dùke shkrùar fjalët më të ëmbla për bebùshin e saj.

“Kùr endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bùkùr se cdò enderr ne jete…Kùr e dò aq shùme jeten sa tòka te dùket si parajse dhe ti pò qendròn mbi re…Kùr ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zòti bùzeqesh sepse e di qe eshte mòmenti tet bekòj me dhùraten me hyjnòre…Kùr thjeshte nje prekje dòre kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi pò presim tet prekim dùart e tùa te vògla…”, ka shkrùar Einxhel.

Menjëherë pas lajmit të ëmbël ka reagùar dhe Arbana e cila e ka ùrùar çiftin në Instastòry.

“Shùmë e lùmtùr për jù”, ka shkrùar Arbana krah videòs të pòstùar nga Einxhel.

Pò akòma dhe më i bùkùr është falenderimi që Einxhel i ka bërë mòderatòres.

“Faleminderit që ngùle këmbë të thòja Pò sepse dò më ndryshònte jeta… dhe kishe të drejtë!!”, ka shkrùar Einxhel.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.