Jo lajm i mirë/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes se do ju ikin shume para

Jo lajm i mirë/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes se do ju ikin shume para

Dashi
Hena ne shenjen tùaj jù bene te papermbajtùr. Dò keni lajme te reja me pùnen.

Demi
Dùhet te parapergatisni hapat qe dò hidhni pasi kjò jave eshte e eklipsùar per jù.

Binjaket
Dò hapen rrùge te reja para jùsh megjithese dùken gjerat shùme rremùje dhe pa stabilitet.

Gafòrrja
Ceshtje pròfesiònale dalin para jùsh. Ceshtjet ekònòmike dùhet t’i shikòni me kùjdes pasi dò jù ikin shùme para.

Lùani
Hena ne Dash jù ndihmòn me hapje te reja mùndesish dhe pùnesh. Mòs beni hapje te medha.

Virgjeresha
Eklipsi Diellòr qe vjen ne shenjen tùaj dò jete i rendesishem deri atehere kùjdes pùnen dhe shendetin.

Peshòrja
Hena perball jùsh ne Dash eshte sikùr pas nje bùrri pròblematik jù del perball dhe nje grùa pròblematike.

Akrepi
Nje ceshtje familjare apò pasùrie dò gjej rrùgezgjidhje. Kùjdes nga debatet pa asnje qellim te rendesishem.

Shigjetari
Dò keni shùme shanse ne pùne dhe nga njerezit qe jù rrethòjne. Kùjdes shendetin. Jeta eròtike e flakte.

Bricjapi
Ceshtjet ekònòmike dò perparòjne me kùjdes dhe dò kene zgjidhje. Nje ceshtje shtepie del para jùsh per zgjidhje apò ndryshim.

ùjòri
Ceshtjet faniljare dùan shùme kùjdes per tù sqarùar dhe nùk dùhet te hapni te tjera. Dita ka lajme te gezùeshme.

Peshqit
Shpenzime pa fùnd pòr edhe papermbajtje nga ana jùaj per nje ceshtje qe jù bene eùfòrik ne bisede dhe ne shpenzime.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.