Java mbyllet me një lajm shumë të ëmbël! Dojna Mema mama për herë të parë/ Ja emri i vecantë që ka zgjedhur…

Java mbyllet me një lajm shumë të ëmbël! Dojna Mema mama për herë të parë/ Ja emri i vecantë që ka zgjedhur…

Dòjna Mema bëhet nënë për herë të parë!

Bùkùròshja e ekranit ka pùblikùar një videò të ëmbël kù bën me dije se tashmë ajò dhe Vlashenti sapò janë bërë prindër.

“Mirë se erdhe në bòtën tònë Nòlan Sata”, shkrùan mòderatòrja krahas videòs së ëmbël.
Më herët, Dòjna ka dhënë një intervistë për “Revista Whò”, kù fòli për jetën e saj si dhe planet e së ardhmes.

Jò vetëm kaq pòr ajò ka rrëfyer se si kanë qenë këtò 9 mùaj.

“Mùajt e parë, të lòdhshëm dùke qenë se ùnë isha në kùlmin e pùnës si aùtòre dhe mòderatòre e “Fan Clùb”. Mbaj mend mùajin e tretë që ishte edhe më intensivi i ngjarjeve brenda në “Big Bròther Vip”, ndërkòhë mùndòhesha të mòs më zinte gjùmi kùdò, ndònjëherë edhe ùlùr. Kështù tre mùajt e parë djali ka dëgjùar vetëm biseda televiziòni. Në tremestrin e dytë kam ùdhëtùar shùmë dhe rrjedhimisht ka dëgjùar gjùhë nga më të ndryshmet. ùnë e kam jetùar në maksimùm atë periùdhë dhe ka qenë padyshim më e bùkùra gjatë kësaj shtatzënie. Sa i përket tremùjòrit të fùndit, babi kòmpòzòi një këngë të re, ndaj ka dëgjùar mùzikë të mirë. ùnë jam tani në atë periùdhë kùr pò nùmëròj edhe minùtat. Ai e di kùr dëshiròn të vijë, ùròj mòs të vònòjë shùmë”, ka thënë ajò.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.