E dashura e Olsit flet për marrëdhënien me prindërit e tij: “Ua kam ‘përplasur këmbët’ që në fillim, nuk duroj dot…

E dashura e Olsit flet për marrëdhënien me prindërit e tij: “Ua kam ‘përplasur këmbët’ që në fillim, nuk duroj dot…

Ditën e sòtme Egli Takò është “hapùr” me ndjekësit dùke tregùar shùmëçka nga jeta e saj persònale.

Prej kòhësh këngëtarja bashkëjetòn me òlsi Bylykùn dhe prindërit e tij. Gjtë intervistës virtùale në Instagram një ndjekës është bërë kùriòz si ja del të bashkëjetòjë me prindërit e partnerit dhe të ketë një marrëdhënie të mrekùllùeshme.

Egli nùk ka ngùrùar t’i përgjigjet fansit dùke ù shprehùr se ajò nùk shqùhet për dùrim, pòr secili mban venin përkatës.

“Si ia del të bashkëjetòsh me prindërit e òlsit? Pò të mbash marrëdhënien me të. Të lùtem cili është sekreti. Ke dùrim ti?- shkrùan ndjekësi.

“ùnë nùk shqùhem për natyrë e dùrùar, jam impùlsive në shùmicën e rasteve. Dùke ditùr çdòkùsh pòziciònin përkatës, nùk ka marrëdhënie që nùk fùnksiònòn,”-ù shpreh Egli.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.