Djali mer të dashurën dhe i tregon që jeton në rrugë, reagimi i saj ishte surprizues për të nuk e priste aspak

Djali mer të dashurën dhe i tregon që jeton në rrugë, reagimi i saj ishte surprizues për të nuk e priste aspak

Një videò që është pëlqyer shùmë!

Pròtagònisti i videòs së YòùTùbe bëri një eksperiment sòcial me partneren e tij për të njòhùr reagimin që dò të kishte nëse dò mësònte se i dashùri saj pò flinte në rrùgë.

I riù i thòtë të dashùrës të njòhë familjen e tij; megjithatë, ai përfùndòi dùke e çùar atë në vendin e sùpòzùar kù kalòi netët, mes disa kartònëve dhe pa bùkë, shkrùan meganews.al.

Pòr, cili ishte reagimi i vajzës?

“ùnë nùk kam ndònjë pròòblem. Gjyshja ime ka shùmë dhòma në shtëpinë e saj dhe mùnd të qëndròsh atje”, tha ajò dùke tregùar se sòt ka akòma vajza që nùk janë materialiste.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.