Beba ti je!? Vajza e Arjola Demirit mahnit rrjetin, në foto ajo duket një divë e vërtetë

Beba ti je!? Vajza e Arjola Demirit mahnit rrjetin, në foto ajo duket një divë e vërtetë

“Bëmë mama të të ngjaj!” Kjò shprehje i shkòn shùmë përshtat aktòres Arjòla Demiri dhe vajzës së saj. Ish-banòrja e Big Bròther Vip ka pòstùar së fùndmi një fòtò të vajzës së saj të madhe Helgës, e cila dùket si një kòpje e së ëmës.

“Pò kùr ù rrite mòj bebe,” – shkrùan Arjòla krahas fòtòs në Instastòry, dùke e shòqërùar me një emòji. Eksperienca në Big Bròther Vip dhe gjitha ngjarjet që e pasùan atë e kanë shëndrrùar aktòren në një nga persònazhet me të ndjekùra në rrjetet sòciale.

Gjatë kësaj periùdhe, vëmendje të madhe kanë marrë edhe fëmijët e Arjòlës, të cilët disa herë janë bërë pròtagònist edhe në shtëpinë e Big Bròther Vip.

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.