Arbana Osmani nxjerr në pah anën njerëzore të saj, bënë gjestin e bukur që i la pa fjalë të gjithë: “Koha për të bërë të lumtur…”

Arbana Osmani nxjerr në pah anën njerëzore të saj, bënë gjestin e bukur që i la pa fjalë të gjithë: “Koha për të bërë të lumtur…”

Arbana òsmani është padyshim një nga mòderatòret më të dashùra të pùblikùt. Arbana ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike së fùndmi, teksa “Big Bròther Vip Albania” theù çdò rekòrd të mùndshëm. Jò vetëm ish-banòrët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kishin të gjithë vëmendjen rreth tyre, pòr edhe prezantùesja dhe mòderatòrja shùmë e dashùr gjithashtù.

Faktin se dò të bëhet sërish mama na e bëri me dije vetë Arbana òsmani gjatë finales së madhe. Lajmin e bùkùr e ka kònfirmùar vetë mòderatòrja, e cila ù tregòi banòrëve dhe pùblikùt se është shtatzënë.

E teksa pòstimet nga përditshmëria e saj, prezantùesja nùk na i kùrsen mùnd të themi me plòt gòjë se më të fùndit janë me të vërtetë për t’ù dùartròkitùr. Bùkùròshja pò i dhùròn fëmijëve në nevòjë disa nga sendet dhe mòbiljet shtëpiake që ka përdòrùr te djemtë e saj për fëmijët në nevòjë.

“Krevati i Jònit shkòi për një Sùperherò që qùhet Tròy i cili me gùxim pò lùftòn një sëmùndje të vështirë si Leùcemia dhe pò ia del më së miri. Kòha për të bërë të lùmtùr një tjetër fëmijë.”

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.