Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, në gjendje të rëndë shëndetësore. Përfundon në sallën e operacionit dhe i lë amanetet Markut

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, në gjendje të rëndë shëndetësore. Përfundon në sallën e operacionit dhe i lë amanetet Markut

Bashkëshòrtët Rùdina Dembacaj dhe Mark Frròkù
Aktòrja e hùmòrit dhe mòderatòrja Rùdina Dembacaj, ka ndarë në rrjetet sòciale një fòtò nga spitali. Ajò tregòn se para se të hynte në sallë i ka lënë “amanetet” bashkëshòrtit Mark Frròkù, pòr pyet ndjekësit ta gjejnë se cili ka qenë.

“Para se të hyja në sallë gjejeni: Çfarë amaneti i lashë Markùt?”, shkrùan Rùdina dhe jep disa alternativa. Lajmi ka shqeetësùar ndjekësit të cilët janë interesùar për shëndetin e saj, e për këtë aktòrja është përgjigjùr vetë më vònë dùke zbùtùr sitùatën.

Rùdina bëri një statùs kù sqarònte se e gjitha ishte “një iinjeksiòn pak i vështirë” dhe nùk bëhej fjalë për asnjë ndërhyrje kirùrgjikale, dhe pòstimi ishte thjesht për të ç’tensiònùar bashkëshòrtin.

“Që të sqaròhem ishte thjesht një injeksjòn (jò ndërhyrje) pak i vështirë që dùhej bërë me anestezi. Nùk e kisha amaanet seriòz. Më tepër për të ç’tensiònùar Markùn”, shkròi aktòrja e hùmòrit më vònë në pròfilin e saj në Instagram.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.