A ksident i shumëfishtë paralizon autostradën Durrës-Tiranë/ Përplasen më shumë se 6 makina, forca policie dhe ambulanca në vendngjarje

A ksident i shumëfishtë paralizon autostradën Durrës-Tiranë/ Përplasen më shumë se 6 makina, forca policie dhe ambulanca në vendngjarje

Një a.ksident i shùmëfishtë ka ndòdhùr pak më parë në aùtòstradën Dùrrës-Tiranë, me drejtim kryeqytetin.

Siç shihet nga pamjet, qarkùllimi është bllòkùar tòtalisht dhe radha e mjeteve është bërë kilòmetrike.

Ngjarja ka ndòdhùr an afërsi të Sùkthit, rreth òrës 13.00 të kësaj të shtùne dhe janë përfshirë të paktën gjashtë mjete, kjò lehtësisht e dùkshme dhe në videò.

Deri tani nùk ka një njòftim zyrtar nga Pòlicia për ak sidentin, ndërsa në vendngjarje është dhe ambùlanca

Pak metra larg këtij a ksidenti që ka paralizùar të gjithë qarkùllimin në një prej akseve rrùgòre më të rëndësishme të vendit, në sensin tjetër me drejtim për në Dùrrës, është regjistrùar një a ksident tjetër.

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.