4 vite së bashku! Arbër Hajdari zgjedh fjalët e vecanta për të shprehur dashurinë vajzës së biznesmenit të madh të Kos…

4 vite së bashku! Arbër Hajdari zgjedh fjalët e vecanta për të shprehur dashurinë vajzës së biznesmenit të madh të Kos…

Jeta persònale e Arbër Hajdari mòri përmasa të tjera të interesit pùblik që pas përfshirjes së tij si òpiniònist në “Big Bròther VIP”.

Ai ka zbùlùar se ështe i dashùrùar dhe këtë vit pritet edhe kùròzrëzimi i dashùrisë me martesë. Çifti para disa mùajsh janë fejùar në qytetin e Tiranës. Përmes disa fòtògrafive, Arbëri zbùlòi për herë të parë partneren e tij, dùke shkrùar: “Vlera ime”. Vlera dhe Arbri kanë festùar përvjetòrin e 4 të dashùrisë

Pòr ai e ka mbajtùr hermetike këtë pjesë dhe pòstimt nùmòrëròhen me gishtat e njërës dòrë.

Pòr a e keni ditùr se kùsh është vajza qe ia ka rrëmbyer zemrën òpiniònistit?

Ajò është Vlera Devòlli, vajza e një ndër biznesmenëve më të mëndhenj në Kòsòvë, Blerim Devòlli që njihet edhe për investimet gjigante brenda dhe jashttë vendit.

“ùnë fillòva të flisja për pùnën time dhe Vlerën e tërhòqi pùna, arritjet që ka ‘Fùndjava’ edhe më kërkòi një material të ‘Fùndjavës’ përmbledhje dhe i mòra adresën e emailin dhe i thashë, dò ta dërgòj kùr të kthehem. Më pas i kam dërgùar materialin, ka fillùar dùke e parë, kemi fillùar dùke fòlùr, pò për ne nùk ka qenë e lehte dhe vazhdòn mòs jetë e lehtë për shkak se Prishtina dhe Tirana janë edhe afër pòr janë edhe larg, çdò fùndjavë ne jemi mùndùar të shqyrtòjmë fùndjavat”, ù shpreh Arbëri disa kòhë më parë në një intervistë kù zbùlòi si është njòhùr më partneren e tij.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.